Zeštíhlující zábaly Vacuslim 48

vacuslim strizkov

Vacuslim 48 odstraňuje tukové usazeniny a celulitidu. Pomáhá k detoxikaci a k odvodnění organismu, aktivuje lymfu. Umožňuje zvýšený přísun kyslíku do buněk a startuje metabolismus. Výsledek je viditelný a měřitelný již po 1. ošetření za 30 minut. VACUSLIM 48 je metoda pro profesionální formování těla a redukci celulitidy. Pomáhá ke zlepšení vzhledu pokožky. VACUSLIM 48 bude působit dalších 48 hodin v těle po ošetření, protože aktivní složky jsou stále aplikovány a vstřebávány. Pořád fungují, rozpouští tuky a odstraňují škodlivé toxiny z těla. Je nutné dodržovat pitný režim.

Vacuslim 48 anticelulitidní a zeštíhlující metoda může být používána jako samostatné ošetření, nebo v kúře, která se provádí pro trvalé účinky. Kúra se doporučuje 6x až 12x ošetření. Kúru navštěvujete 1x až 2x týdně. 

 

Aktivní ingredience

 

SymFit - revoluční složka v anticelulitidních programech - snižuje tvorbu a reprodukci tukových buněk (adipogeneze). Snižuje a brání růstu tukových buněk (lipogeneze). Zvyšuje spalování tuků a čistí tělo. Snižuje viditelné známky celulitidy.

L-Carnitine - podporuje spalování tukových kyselin, napomáhá transportu tuků do mitochondrií, kde se tuk přeměňuje na energii.

Rutinsulfát - je ověřená složka pro snížení celulitidy a pocitu těžkých nohou. Tento biflavonoid zlepšuje periferní krevní oběh, zajišťuje zásobování tkání živinami a vylučuje škodlivé látky z tkáně.

Kofein - silný antioxidant, který rozkládá tuk v hlubších vrstvách pokožky a současně zlepšuje mikrocirkulaci.

Thermolate - zrychluje krevní oběh a způsobuje příjemné teplo na těle. Tento pocit tepla může trvat 30 minut až 2 hodiny.

Extrakt z kaštanu divokého - extrakt z divokých kaštanů, escin, zmírňuje příznaky unavených a těžkých nohou a snižuje otoky.

Extrakt z břečťanu (Hedera Helix) - bsahuje látky, které účinně bojují proti celulitidě a snižují viditelnost pomerančové kůry na kůži.

Extrakt z mořských řas - intenzivně hydratuje a osvěžuje pokožku.

Komplex éterických olejů - séra používaná pro péči o tělo během ošetření Vacuslim 48 obsahují komplex éterických olejů z citronu, skořice, pomeranče a rozmarýnu a krémy obsahují komplex éterických olejů z bergamotu, máty a levandule. Komplex těchto éterických olejů osvěžuje a uvolňuje pokožku a přispívá k jejímu lepšímu vzhledu.

 

Výsledný efekt

ZEŠTÍHLENÍ - probíhá proces lipolýzy

DETOXIKACE - odstranění přebytečné vody z těla

LYMFATICKÁ DRENÁŽ - zrychlení lymfatického systému

ANTICELULIDNÍ ÚČINEK - podpora krevního oběhu a průtoku kyslíku do buněk a zrychlení buněčného metabolismu

KARBOXY EFEKT - podporuje průtok krve a kyslíku do buněk

SAUNA EFEKT - odvodnění

PRESO EFEKT - účinné vstřebávání aktivních látek